חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קבלו 10% על כל האתר עם קופון ZIVE2022 ! ו 5% על רובוטים עם קופון ROBOT5

בניית בריכות שחייה ציבוריות

בריכות שחייה ציבוריות – זה עסק למקצוענים

בריכות שחייה ציבוריות – כאשר לעתים צופים על בריכת שחייה מסוימת, אנו די לקוחים אותה כמובנת מאליה. הכוונה היא שאנו פשוט צופים בה מהצד או מסתכלים עליה מבלי להיכנס לפרטים יותר מדי – רמת ההשקעה, הייצור, הגימור וההתקנה.
לנו ב- זיו בריכות שחיה – נסיון רב ומקצועי בהקמת בריכות שחיה ציבוריות למגזר המסחרי.
במיוחד כשמדובר בבריכות ציבוריות, פרויקט מאתגר לכל דבר ועניין. למרות שבישראל של היום יש לא מעט חברות שמשווקות בריכות שונות, הרי שההתמחות בבניית הבריכות הציבוריות היא זו שמראה עד כמה קיים צורך להיעזר במי שיכול ליצור מקום חווייתי ובטוח לשחות בו.

היכולת להציע בריכה מרשימה לטווח ארוך

לא מספיק להגיד על בריכה מסוימת שהיא מרשימה, אלא שחשוב מאוד לפרט את הסיבות שהפכו אותה למרשימה כל כך.
בריכות שחייה ציבוריות הופכות למרשימות באמת לא רק בזכות המראה המעוצב שלהם או גודלן המכובד, אלא שהן גם מקום שקל מאוד לתחזק אותו בעתיד ושמציג ביטחון רב לכל רוחץ או שחיין.

אורך חייה של הבריכה, אם נגדיר זאת כך, הוא באמת ממושך מאוד. אך רק אם דואגים לבנות בריכה ציבורית שתוכננה בקפידה ושולבו בה אלמנטים מתקדמים וחזקים, ניתן לראות עד כמה הבריכה לא רק מציגה יכולת להפעילה לתקופה ממושכת מאוד, אלא שהדבר נעשה תוך שמירה על מראה נאה ועל ניקיון המים והסביבה. צרו קשר עם זיו בריכות שחיה לקבלת ייעוץ מקצועי.

ניסיון בפרויקטים קודמים

בריכות שונות ממוקמות היום באזורים ציבוריים שונים ובמקומות פרטיים ברחבי הארץ.
הדבר אומר שלכל פרויקט – הייחוד שלו והוא מצריך התייחסות למקום שבו תוקם הבריכה הציבורית, התמודדות עם תנאי השטח, בחירת החומרים המתאימים לכל אזור וכמובן התקנה ברמה גבוהה.
אנו בזיו בריכות, בעלי וותק של 23 שנים ונדע לייעץ לכם ע”פ הצרכים שלכם ובהסתמך על הניסיון הנרחב שלנו בענף. תיק העבודות שלנו גדוש בבריכות ציבוריות במגוון צורות וגדלים למועצות מקומיות, עיריות, כפרי נופש, בריכות שחייה עירוניות ועוד.


צור קשר וקבל הצעת מחיר

לייעוץ והצעות מחיר חייגו אלינו 04-6515757 ונשמח לעזור.
רוצים להגיע אלינו בעצמכם? נווטו אלינו בווייז כאן

כל חלום מתחיל בצעד קטן קדימה. השאר פרטים ונדאג לחזור אליך ולקבוע ייעוץ ראשוני ללא תשלום:

יש לך שאלה? משאירים פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם במהירות: