חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קבלו 10% על כל האתר עם קופון ZIVE2022 ! ו 5% על רובוטים עם קופון ROBOT5

תחזוקת בריכות שחייה מכל הסוגים

תחזוקת בריכות שחייה

בריכה שמורה ונקייה המשרתת היטב את המתרחצים בה, היא תוצאה של עבודות תחזוקה תקופתיות וקבועות. אחרי הכול בל נשכח כי בריכה היא כזו המציגה שטח פנים רחב של המים ומורכבת ממספר רב של חלקים ואלמנטים. לכן אם לא יבוצעו עבודות תחזוקה שונות באופן שוטף ובתדירות הנדרשת, נסבול מבריכה מוזנחת. והרי מי רוצה להיכנס לבריכה שבה המים מריחים לא טוב או שהם מאבדים מהצלילות שלהם?? (ושלא לדבר על מים עכורים…)

תחזוקת בריכות שחיה היא פעולה נדרשת שאין לוותר עליה. חשוב מאוד להכיר את בעל המקצוע טרם התחלתם את שירותי התחזוקה. אנו בזיו בריכות שחייה בעלי 26 שנות מוניטין בבנייה, שיפוץ ותחזוקת בריכות שחייה בכל הגדלים והסוגים.

תחזוקה נכונה של בריכת השחיה שלכם, תשאיר בכיסכם סכום כסף לא מבוטל
בסוף השנה ואף תבטיח לכם ראש שקט.

תדירות השירות ותחזוקת כל חלקי הבריכה

אל כל בריכה יש להתאים אישית את עבודות התחזוקה השונות מכיוון שמרבית בריכות השחיה אינן דומות אחת לשנייה. מעבר למבנה ועיצוב ייחודי לכל בריכה, בבתי אב מסוימים, בעלי הבריכה פוקדים אותה פעמים נדירות בלבד בשנה ואילו מנגד, ישנן משפחות עם ילדים שמתעקשים להשתכשך כל ערב בבריכה. לכן רמות תחזוקת הבריכה משתנות בין בריכה לבריכה ובין משפחה למשפחה (כמובן שהכוונה כאן היא גם לבריכות ציבוריות בעלות עומס כזה או אחר של מתרחצים).

לכן ניתן לראות בבירור כיצד תחזוקת בריכות שחיה ביתיות (או ציבוריות) מבוצעת בהתאם לצרכים של כל בעל בריכה ולא רק בהתאם לסוג הבריכה או לגודלה. כמובן שקיימות גם בריכות שמצריכות טיפול תחזוקתי שבועי בשל השימוש הרציף של מתרחצים רבים, אך במידה ובעל מקצוע יבצע את עבודות התחזוקה (ולא חשוב באיזו בריכה מדובר), בעלי הבריכה יוכלו "לשכוח" מהנושא לחלוטין ולהיות בראש שקט בכל הנוגע לתחזוקת הבריכה.

ניקיון הבריכה – פעולות יומיות

באמצעות פעולות פשוטות למדי, תוכלו להתגבר על חלק מעבודות התחזוקה בעצמכם. ניקיון הבריכה ע"ב קבוע הינו דבר אשר יחסוך לכם כסף רב, אנרגיה וזמן מיותר על עבודות תחזוקה גדולות יותר בעתיד. הרעיון פשוט; נקו באופן קבוע את הבריכה שלכם מעלים, שאריות, מזיקים ושאר "ירקות" – באמצעות רובוט לבריכה, רשת נקיון, מטאטא יונק וכו'. דאגו לניקיון המסננים והסקימרים של הבריכה באופן קבוע.

כיסוי בריכה

יש לכם כיסוי לבריכה? השתמשו בו! כיסויי בריכה הוכחו יותר מפעם כיעילים ביותר בשמירה על צלילות וניקיון המים וגם מסייעים במניעת אידוי המים בימים חמים ובכך חוסכים לכם זמן, ניקיון ואנרגיה. שלא לדבר על כך שתכיפות מילוי הבריכה שלכם תקטן מפעם לפעם עקב היעדר אידוי מוחלט כמעט של המים.


זקוקים לתחזוקת בריכה שוטפת או חד פעמית? שיפוץ או תיקון?

אנו עובדים בפריסה ארצית ומגיעים לכל מקום. לייעוץ והצעות מחיר חייגו אלינו 04-6515757 ונשמח לעזור.
*בואו לקרוא כיצד לתחזק את הבריכה הביתית שלכם בחורף

כל חלום מתחיל בצעד קטן קדימה. השאר פרטים ונדאג לחזור אליך ולקבוע ייעוץ ראשוני ללא תשלום:

יש לך שאלה? משאירים פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם במהירות: