משאבת מינון חומצה PH CLEAR

משאבת מינון חומצה – מאפשרת הזנה במינונים שונים של כמויות חומצה קטנות למי הבריכה ללא מגע עם הכימיקלים לצורך איזון רמת ה PH של מי הבריכה באופן אוטומטי.

890.00

משלוח מהיר והחזרות חינם

הזמנה מאובטחת

עד 6 תשלומים ללא ריבית!

משאבת מינון חומצה PH CLEAR

שתף עם חבר:

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

תיאור

משאבת מינון חומצה PH CLEAR

משאבת מינון חומצה מסוג PH CLEAN נועדה לשמירה על סביבת רחצה בריאה ומים נקיים וצלולים – הקפדת איזון הכימיקלים בבריכה ורמת החומציות בה (PH) ומומלצת מאוד לכל בעל בריכה. רמות חומציות של מי הבריכה שלכם (PH) עלולות להשפיע באופן מיידי על איכות טיב המים – מחד, רמת PH גבוהה מדי למעשה איננה יעילה כלל לחיטוי ומאידך, ערך PH נמוך מדי עלול לגרום גירויים בעור ובעיניים. (ולא רמת הכלור כפי שנהוג לחשוב).

משאבת מינון חומצה PH CLEAR  – הינה משאבת מלח (שפותחה ע"י חברת מגן) שנועדה לעבוד יחד עם מכשיר המלח PSC-5. תפקידה הינו תפקיד כפול והוא לאזן ולשמר את רמת החומציות (PH) בבריכה שלכם ובכך לאפשר איכות מים מעולה ולאפשר רחצה בטוחה לכל המשתמשים. ותפקידה השני נועד כדי להאריך את אורך חיי התא האלקטרוליטי של מכשיר המלח ע"י השארתו נקי מאבנית באמצעות איזון רמות ה PH במי הבריכה שלכם.

משאבת מינון חומצה PH Clear
משאבת מינון חומצה מסוג PH CLEAR

PH CLEAR הינה משאבה המאפשרת הזנה במינונים שונים (מכאן הגם שם) של כמויות חומצה קטנות למי הבריכה ללא מגע עם הכימיקלים באופן אוטומטי. מכשיר המלח -כלורינטור PSC-5, נועד כדי לבקר באופן מדויק אחר רמות החומציות בבריכה. במידה ורמות החומציות במי הבריכה אינן מאוזנות, לוח הבקרה של ה PSC-5 שולח אות אל משאבת המינון – להחדיר חומצה אל הצנרת. כעת, משאבת המינון תשאב חומצה ממיכל צד אשר מחובר אליה ותחדיר אותה לצנרת המובילה אל מי הבריכה. מערכת ה-PH תשמור על התא האלקטרוליטי של מכשיר המלח אשר מחובר אליה – נקי מאבנית באופן אוטומטי בעקבות רמות PH מאוזנות לאורך זמן.

אנא השתדלו להימנע לחלוטין ממגע ישיר עם חומצות וכימיקלים שונים ובכך תצרו סביבת רחצה בטיחותית ובריאותית יותר עבורכם ועבור משפחותיכם. זכרו שהרעיון הכללי של בקרים ושל משאבות אוטומטיות הוא צמצום זמן תחזוקת הבריכה.

מאפיינים ייחודים למשאבת מינון חומצה:

  • מאפשרת הוספת חומצה לאיזון מי הבריכה מבלי הצורך לבוא במגע ישיר עמה
  • המשאבה "יודעת" לשמור על איזון רמות החומציות (PH) של מי הבריכה
  • הוספת החומצה למערכת בצורה מבוקרת ואוטומטית ללא התערבות מצידכם – עי" מכשיר המלח PSC-5
  • ע"י איזון רמות חומציות, תא האלקטרוליזה יישאר נקי לחלוטין (גם מאבנית) וללא כל התערבות כלל מצידכם, דבר אשר גם יסייע בשמירת אורך חיי התא
  • התקנה קלה ומהירה – צנרת המשאבה משמשת כמאריך לתא האלקטרוליזה
  • 24 חודשי אחריות ע"י היצרן (חב' מגן)

 

יש לך שאלה? משאירים פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם