תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

1.0. רשימות דיוור
אנחנו בזיו בריכות שחייה מכבדים את פרטיות הגולשים באתר שלנו, לרבות משתמשים הרשומים לרשימת הדיוור שלנו. אנו חברה פרטית וותיקה אשר מכבדת את הענף והמקצוע שלה ולעולם לא נעביר או נעשה כל שימוש בפרטים אישיים כלשהם (שם, מייל, כתובת מגורים וכו') לאף גורם או צד שלישי בשום מקרה.

אנו מדוורים אחת לשבוע את קהל הלקוחות הרשומים שלנו ובכל דיוור ניתן להסיר עצמכם מהרשימה בתחתית המייל באמצעות קישור הסרה. במידה וברצונכם להסיר את עצמכם (טלפונית) מרשימת הדיוור שלנו, אנא צרו קשר עם המשרד 04-6515757. ההסרה מתבצעת באופן מיידי.

1.1. לקוחות באתר
גולש אשר ביצע רכישה באתר שלנו לרבות הזמנות טלפוניות, הזמנה באמצעות Paypal או כרטיס אשראי, פרטיו האישיים בלבד נשמרים במערכת שלנו (ללא פרטי אמצעי תשלום ע"פ חוק). הפרטים השמורים הינם לשימוש למשלוח הפריט אשר רכש הלקוח בלבד ואינם משמשים אותנו להוספה לרשימת דיוור/פרסומות וכמובן לעולם איננו מעבירים את הפרטים לאף גורם כלשהו אשר קשור או אינו קשור אלינו.

2. מדיניות החזרים – ניתן להחזיר מוצר שנרכש ולקבל החזר כספי מלא על העסקה, במידה ולא נפתח ולא נעשה בו כל שימוש ומוחזר סגור באריזתו המקורית באותו המצב שנמסר ללקוח. להחזרות נא צרו עמנו קשר טלפוני לתיאום איסוף המוצר בחזרה אלינו 04-6515757

צוות האתר
זיו בריכות שחייה