חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קבלו 10% על כל האתר עם קופון ZIVE2022 ! ו 5% על רובוטים עם קופון ROBOT5

מסנני חול לבריכות שחייה

מסנני חול לבריכות שחייה

מסנני חול לבריכות שחייה

מסנני חול לבריכות שחייה

מסנני חול לבריכות שחייה הנם פיתוח של השנים האחרונות וטומנים בחובם מספר יתרונות מרכזיים כשהמוביל שבהם הוא נוחות ואפס התעסקות עם המסנן. מסנן החול מבצע את פעולת סינון מי הבריכה שלכם באמצעות חול מיוחד שנקרא סיליקה (Silica) אותו יש להחליף רק אחת ל 3 שנים, לא כמו שאר המסננים המסורתיים שבהם יש להחליף את המחסנית אחת למספר שבועות עד חודשיים.

מכיוון שזה אחד הנושאים שמקבל פחות תשומת לב, החלטנו לשפוך מעט אור על כל נושא מסנני החול לבריכות – תיהנו!

מסנני חול לבריכות שחייה בעלי עלות תועלת מצוינת והם נחשבים פתרון אולטימטיבי לשמירת ניקיון וסירקולציית מי הבריכה שלכם. מסנן החול יודע להיפטר מעלים, חרקים ושאריות, לכלוך גס ועדין ונחשב לשדרוג אדיר לבריכת השחייה שלכם.
לא כמו מסננים סטנדרטים שמשתמשים במחסניות לצורך ביצוע הסינון, מסנן החול מבצע את עבודת הסינון באמצעות חול סיליקה מיוחד. המסנן מחובר אל הבריכה באמצעות 2 צינורות כניסה ויציאה. כשהראשון שואב מים מן הבריכה ומעביר אותם דרך “מסלול” מסנן החול ואילו הצינור השני מחזיר את המים שעברו תהליך סינון מלא בחזרה אל הבריכה שלכם.

מסנן חול לבריכת שחייה 7571 ליטר
מסנן חול של Bestway

הסבר התהליך:

לאחר שמי הבריכה הגיעו אל מסנן החול הם עוברים תהליך סינון שמצריך מהמים לעבור דרך חול הסיליקה. חול הסיליקה משמש כדרך אפקטיבית ביותר לטיהור מי בריכה מכיוון שהוא מחוספס וצפוף מאוד ומאפשר למים בלבד לחדור דרכו. בנוסף חול הסיליקה משמש לסינון ופילטריזציה בענפים שונים בתעשייה. בזמן שהמים חודרים מבעד לחול בקלות, עלים ולכלוך נוסף – גס מדי בכדי לחדור דרך חול הסיליקה וכך הלכלוך נלכד בחול עצמו. למסנן החול – מסננת מובנית שתדאג לפנות את שאר הלכלוך שהצטבר בזמן תהליך הסינון. מסנן החול מצופה בחומר אשר עמיד בפני קורוזיה וחלודה ועמיד גם בגשם או אפילו בפני מים עומדים.

הסבר קצר על חול סיליקה:

חול סיליקה (Silica) נחשב לאחת השיטות האפקטיביות ביותר לסינון מים כיום ונעשים בו שימושים בתעשיות שונות בעיקר לתהליכי סינון ושטיפה ואף יצירת זכוכית. הסיליקה הינו חומר שמזכיר מאוד חול, טהור לחלוטין, מחוספס מספיק, צפוף מאוד ויודע “לעשות את העבודה” בצורה הטובה ביותר. עשוי ברובו משבבי סלעים ואבני קריסטל. בזמן שהמים חודרים דרך חול הסיליקה בצורה חלקה ללא כל עיכוב, העלים ושאר הלכלוך הגס נותר מעל פני החול ללא כל אפשרות לחדור פנימה ולמעשה נבלמים ע”י גרגרי הסיליקה המחוספסים.

חול סיליקה למסנני חול לבריכות
חול סיליקה למסנני חול לבריכות

סיכום

מסנני חול הינם הפתרון האולטימטיבי לסינון וניקוי מי בריכת השחייה שלכם. לא רק שהחול עצמו יבצע סינון מושלם וישאיר את כל הלכלוך שהצטבר – בתוך מסננת מיוחדת, אלא גם תחזוקת מסנן החול פשוטה למדי. החלפת חול הסיליקה תתבצע אחת ל 3 שנים – דבר אשר יצמצם משמעותית טיפולי תחזוקה תקופתיים וכמובן יחסוך לבעלי הבריכה הוצאות מיותרות על רכישת מחסניות לסנן.


דגמי מסנני החול שלנו:

 

 

 

שתף עם חבר

יש לך שאלה? משאירים פרטים ויועץ מקצועי יחזור אליכם במהירות: